Dutch Classic Yacht Regatta 2019 Startpagina

24-28 JULI 2019 HELLEVOETSLUIS

aangemelde deelnemers

Rating lijst van bekende schepen

Naam schip Naam Soort
Albert Peter Kruitwagen smack
Anemone Dirk Peeters Gaffelkotter
Banjaard Arts Vergrootte Noorse volksboot
BlueBird 7mR F & J Kraak 7mR
Bola Arjan Folkboat
boreas jan ottenhof marken 1
Bries G.Fongers zeilschip
Buizerd Rinchon Bernard stalen s-spant
Carmagnole Guido Visch Marsdiepkruiser hout
Cavalluccio Leon u Jan Casaretto Noorse Volksboot vergr.
CHARLOTTE II Jaap Kraayenhof catboat
CLARA Dingeman Boogert Frances 26
Coppelstock Teun van Dijk S-spant Platgat
Cornelie B Emile van der Vaart Frans Maas tango
cum annexis cees van spierenburg Colin Archer
De Oranje Inky Lampe Draak
De Vijfde Meid Frank Berrens B2 Zeilsloep
Devarique Suijkerbuijk Gillissen zeiljacht
Dora Hans v Haastrecht nordic folkboat
Drabant Jan ketting Mälar 30
Drum of Drake Verbeke Edouard Schoener
FreeTide C. Metselaar Phantom 34
Gladoor Joost Bernsen 60 m2 kruiserklasse
Gwylan Meganck Florence Falmouth Working Boat
Hedwig Maria Adriana van der Sman Falmouth Working Boat
Hertogjan J. Bakker Morgan Giles
High Barbaree Tim Dodwell Cornish Pilot Cutter
hope of mylor karel de leeuw Falmouth working boat
Iris R. Visser S-Spant
Jan van Gent Henk Troost torensloep
Johanna Frans Wilschut Oranjebloesem
Kim Zeilschool Hellevoetsluis Spirit 28
kleine jager pieter dijkstra kotter
Kylie Jeroen Baardewijk Invicta
La Segunda Richard Mastenbroek Lemster Zeekruiser 26'
Lady of the Lake F. Maas Geesteranus Draak
Little Magic Ilse Verboom Soling
Lupe De Baets Thomas Trintella 1A
Margaux jan-hein jesse / han de groot scherenkruiser
metamorfose rob van der Hoeven Dutchy MK2
Odense Wim Boerbooms Nordic volksboot
OHO Marc de Nies S&S One Off
Ostara alan murray West Briton wooden sloop
pinta bert michiels Trintella 1 a
Pottvisch Snelleman Pilot Cutter
PRINCESS Casaretto S&S Seekreuzer
RECIPE Ricks Meppelder Norfolk Smuggler
Red Arrow Paul Koch Waarschip 1/4 ton
Regina JFC de Jong one off
Sarcelle II Fam. van Dam S-spant
Satellite David Pennison Golant Gaffer
Senhora do Mar marcel van loosbroek S spant
Spirit K.Westerdijk S-Spant
Sprinter Govert Gerritsen Sprinter 32
stormmeeuw bas hoffmann 1
Stormvogel Roel Moens Polaris
Stormvogel Hoefnagels Harrison Butler
Summerwind A.C. Schuiling 8m CR ketch
Sylvia Green sjef menu Tradewind Atoll
Teasel Martin Hills Cornish Pilot Cutter 30
The Etch Kees van Vliet Etchells
Thor Andre Vaders Noorse Folkboot
Triton René den Hertog Draijer 40 Sixaern
TUIMELAAR Jurjaen ten Doesschate NORDIC FOLKBOAT
Turk Maud Kieft Pieter den Turk
Tyche M. Kamphuys spitsgat
Undine Hymke Spanjaard naar lijnenplan Noorse Volksboot
vashti Paul Wright Vashti Class
wee namara e-j veenemans draak
Windveer Wagemakers bargeboat
Zeezwaluw A. Buijs Stalen S-spant